Biżuteria Robienie zakupów

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Zobacz, gdzie nabyć kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla każdej Polki. Te szlachetne ozdoby świetnie współgrają z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie szlachetne, mające znakomite parametry wizualne. Połyskują pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Istnieją też zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych składników można stworzyć następujące odcienie: błękitny, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także łańcuszków. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy wymarzoną i piękną biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te różnorodnie zdobione.