Biżuteria Robienie zakupów

Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Szukasz kolczyków na biglach? Odwiedź tę stronę

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie i inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich wzory, ale również względy praktyczne – kolczyki, których nie używa się komfortowo niewątpliwie nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego względu kupując kolczyki warto sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich będą trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz świetnie wyglądają.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o dość kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się również prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy oczywiście nadmienić, że kobiety o trochę odmiennej buzi również mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Kamienie używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich pozyskania i wyobraźni twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich warto wybrać? To rzecz indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]