Biżuteria Robienie zakupów

Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki ze sztyftami, wejdź na www.bizutik.pl.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór i ozdobne minerały, ale też rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które lubią prostotę oraz komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo istotna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne imprezy i te, które bez problemów można nosić na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale stylowych strojów – ich wkomponowanie ułatwiają małe gabaryty i prosty projekt.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych strojów. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się prawie tak dobrze, jak prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]