bransoletki, bransoletki srebrne, srebrne bransoletki
Biżuteria Robienie zakupów

Masz bransoletki srebrne? Dowiedz się, jak o nie dbać

Mimo że nie są tak często noszone jak pierścionki, bransoletki zdobyły sporo zwolenniczek. Doskonale łączą się z rozmaitymi strojami, a ich noszenie nie powoduje dyskomfortu. Ważny jest także fakt, że dostępne są w przystępnych cenach. Wytwarzane są z najróżniejszych surowców, lecz największym zainteresowaniem cieszą się od lat bransoletki srebrne. Rzecz jasna nie ma w tym nic zaskakującego – szczególnie, kiedy weźmiemy pod uwagę różne zalety tego surowca. Srebro bowiem nie tylko świetnie się prezentuje, ale również wykazuje mnóstwo pozostałych zalet.

Plusy bransoletek srebrnych

Obok względów wizualnych, srebro jest chętnie noszone z uwagi na jego właściwości antybakteryjne – mogą nosić je także osoby z alergiami. Złotnicy lubią je z kolei z uwagi na dużą ciągliwość – łatwo mogą zrobić z niego bransoletki o zaskakujących kształtach. Nie bez znaczenia są także małe ceny i to, iż bez trudu znajdziemy je też w sieci. To wyjście rekomendowane jest przede wszystkim tym, którzy nie mają sporo czasu – bransoletki srebrne przez internet nabędziemy w parę minut.

Długie życie bransoletek srebrnych

Bransoletki srebrne posłużą długie dekady – pod warunkiem, że właściwie się o nie zatroszczymy. Najistotniejsze będzie to, gdzie trzymamy biżuterię. Pudełko musi być wyłożone delikatnym materiałem, a jeśli trzymamy w nim parę ozdób – powinno mieć przegrody, gdyż w ten sposób ustrzeżemy się uszkodzeń mechanicznych na biżuterii. Do czyszczenia srebra nie należy zaś używać płynu do mycia naczyń i tym podobnych preparatów – przeznaczone do tego są odpowiednie środki.