Biżuteria

Srebrne kolczyki idealne na prezent

Sprawdź, gdzie kupić srebrne kolczyki, wejdź na www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez panie dodatków. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, a jednocześnie wytworne. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane szlachetnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Dodatki zrobione ze srebra nie wywołują uczuleń skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku biżuterii z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykończenia – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie oczyszczać i systematycznie eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby ciągle prezentowały się nienagannie. Powinno się odkurzać je regularnie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych technik polerowania, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno rysują elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i przeróżne obniżki cen. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane Polki.