Biżuteria

Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki ze srebra, wejdź na kolczyki.srebrne.net

Srebro to najpopularniejszy wśród producentów kolczyków surowiec. Nie powinno to rzecz jasna zaskakiwać, gdyż rzeczywiście ma mnóstwo zalet. Jego ceny są dużo niższe niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i długo nie traci swoich właściwości. Srebrne kolczyki są oprócz tego lubiane ze względu na bezpieczeństwo ich używania – znacznie minimalizują wszak niebezpieczeństwo pojawienia się infekcji. Jako że są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla szukających ponadczasowej oraz solidnej biżuterii, dobrze powiedzieć kilka słów o tym, gdzie je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w jakim sklepie?

Wyobraźnia projektantów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno fani sprawdzonych pomysłów, jak i panie, które bardziej wolą eksperymentalne projekty. Przed wyborem danych kolczyków warto zatem sprawdzić, co oferują nam różni producenci. Trafionym rozwiązaniem z całą pewnością będzie zakup online – tym bardziej, kiedy chcemy znaleźć oryginalne wzory srebrnych kolczyków.

Konserwacja srebrnych kolczyków

Mimo różnych plusów, srebro wykazuje również wady. Najistotniejszy jest fakt, iż srebrne kolczyki po jakimś czasie śniedzieją. Możemy do tego nie dopuścić często myjąc je specjalnymi środkami oraz trzymając w zamkniętych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji detergentów, bo są w stanie uszkodzić delikatny metal.