Biżuteria Robienie zakupów

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Szeroką ofertę sklepu jubilerskiego Kraków znajdziesz na obraczki.net.pl

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać prawie wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Zakup złotego pierścionka, broszki czy łańcuszka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, by mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy chcemy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego wymiaru lub zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą inne usługi. Kluczową z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam naszyjnik albo odpadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni także obwód bransoletki, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy własny pomysł na wisiorek czy też pierścionek, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce trzymamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]