Branża prawna

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn umieszczona jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, że na spotkanie z adwokatem można łatwo dotrzeć z każdej części miasta, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą głównie osoby posiadające kredyty frankowe bądź polisolokaty. Są to też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Pośród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.