Branża prawna

Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Bardzo często podejmujemy również sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zgłaszają się do nas także osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy podanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza, pobicie czy wypadek samochodowy, w którym bliska im osoba poniosła śmierć. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.