Branża prawna

Krakowska Kancelaria – prawo cywilne i prawo rodzinne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. oferuje pomoc związaną z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy, którzy specjalizują się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy, a także w prawie rodzinnym.

Kancelaria radców prawnych w Krakowie – jakie sprawy podejmuje

Na co dzień przeważającą część naszej działalności stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym prawem pracy, dochodzeniem odszkodowań oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym obszarze polega na stałym kontakcie z Klientem, reprezentacji przed sądami, udziale w negocjacjach i mediacjach, a także sporządzaniu pism procesowych i pozaprocesowych. Występując w imieniu naszych Klientów podejmujemy wszelkie działania w celu zakończenia sprawy w sposób pozasądowy, co przede wszystkim wpływa na szybkość załatwienia sprawy, jak również zmniejszenie wydatków związanych z obsługą prawną.

Kancelaria prawna – obsługa i doradztwo prawne podmiotów prawa handlowego

Zakres pracy Kancelarii skupia się też na obsłudze prawnej firm, która obejmuje bieżące doradztwo i recenzowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Obsługa prawna ma przede wszystkim charakter kompleksowy. Służymy doradztwem naszym klientom w każdej sferze ich działalności, co w praktyce obejmuje takie dziedziny jak prawo pracy, administracyjne, handlowe czy nawet podatkowe. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się pewnie zlecając nam obsługę prawną swojego przedsiębiorstwa, dlatego skupiamy się na zapobieganiu i aktywnym reagowaniu, co pozwala niwelować wszelkie negatywne skutki prawne.