Budownictwo

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Więcej informacji o domy drewniane projekty uzyskasz tu

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowatorska konstrukcja powoduje, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są także komfortowe. Czy domki z bali mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż klasyczne domki jednorodzinne

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają także czynności związane z murowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja innowacji z tradycją. Domy drewniane nowoczesne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki nowatorskim elementom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – niewielka grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z organicznych składników, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane cechują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można budować również zimą, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]