Budownictwo

Pokrycia dachowe z blachy – najlepszy wybór dla inwestorów

Interesuje Cię oferta producentablachodachówki? Skieruj się na https://regamet.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe powoli ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla struktury więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z paru powodów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachui zarazem ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i mniej czasochłonna niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie pochłania z reguły znacznie więcej godzin. Kolejną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie każdej, także niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez problemu wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe pięknie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych budynków, tym bardziej, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się też lepszą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek i paneli dachowych

Aby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki wybór blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, rozsianych w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie zarysowań, a także korozję. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym oprócz swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi obróbki blacharskie czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08