Edukacja

Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ poznasz pełną ofertę kursu modelowania 3D.

Świat grafiki bezustannie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz wykonywania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili dużych kosztów – można po prostu pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniej licznych zespołach

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować samemu, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz bywa dość irytujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta pokazując elementy, które wymagają dopracowania oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w małych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i poważaną w szczególności w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz hobbyści chcący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź odkryć nowe drogi wyrażania siebie.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]