Edukacja

Nauka digital paintingu – możesz zapisać się na kurs online

Oferta kursu Photoshopa online w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Photoshop to oprogramowanie, które od końca XX w. jest nadrzędnym narzędziem używanym przez osoby trudniące się obróbką zdjęć i samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat dzięki swojej wszechstronności, a zwłaszcza możliwości dodawania do niego setek użytecznych pędzli imitujących teksturę tradycyjnych farb, program ten zaczęli używać też ilustratorzy i graficy. W dzisiejszych czasach twórcy animacji i gier korzystają z tego programu do planowania wyglądu bohaterów czy przygotowania teł w swoich produkcjach. Nic więc dziwnego, że ci, którzy chcą zagłębić się w świat digital paintingu, z reguły w pierwszej kolejności starają się zapisać się na solidny kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa przez internet – alternatywa dla nauki w szkole rysunku

Oprogramowanie Adobe Photoshop jest niezwykle popularne, stąd codziennie tworzone są setki godzin szkoleń omawiających jego funkcje oraz reklamujących zastosowanie kolejnych pędzli, o które można go poszerzyć. Niektóre takie tutoriale w mgnieniu oka znajdziesz na platformach z darmowymi filmami, jakkolwiek z takich zdawkowych kursów ciężko nauczyć się na własną rękę Photoshopa. Rekomendowanym wyjściem jest uczestnictwo w kursie prowadzonym przez wykwalifikowanego dydaktyka, w trakcie którego poznasz nie tylko najistotniejsze narzędzia programu, ale również dowiesz się jak się nimi sprawnie posługiwać. Takie lekcje oferowane są z reguły przez szkoły malarstwa i rysunku, jakkolwiek jeśli nie możesz w nich uczestniczyć, możesz kupić dostęp do kursów digital paintingu przez internet i nauczyć się technik malarstwa cyfrowego nie opuszczając mieszkania!

Cechy dobrych kursów digital paintingu online

Decydując się na video kurs Photoshopa trzeba rozglądać się za szkoleniamikupować dostęp do tutoriali, które nie zostawiają ucznia samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym krok po kroku jak narysować jakiś rodzaj obrazu. Program Photoshop może być z początku dla niektórych użytkowników niesłychanie trudny i czasem pożądana jest osobista konsultacja z nauczycielem, który pokaże właściwy kierunek albo wyjaśni, dlaczego nie wychodzi nam konkretny efekt. Opłaca się wobec tego zdecydować się na taki kurs digital paintingu online, który w zakresie zakupionej usługi daje możliwość kontaktu z autorem tutorialu, co sprawi, że każda trudność zostanie w mgnieniu oka pokonana. Dobrze również poszukać kursu online, na koniec którego sporządzona przez kursanta praca zostanie starannie oceniona przez prowadzącego szkolenie. Konstruktywna korekta obrazu przeprowadzona przez doświadczonego instruktora uczy krytycznej oceny własnej twórczości, co pozwala na samodzielną identyfikację artystycznych niedociągnięć technicznych.

Nasze dane kontaktowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]