Edukacja

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Wakacyjny kurs rysunku - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]