Edukacja

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Nauka rysunku - sprawdź bezkonkurencyjną ofertę

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Dużo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Łódź, Kraków, Wrocław czy Katowice. Nie brak również kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły oferują także naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]