Finanse, rachunkowość

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Wejdź na https://tinyurl.com/y97kjgk9, aby uzyskać informacje dotyczące automatycznej obsługi należności.

Prowadzący własne firmy cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, pensjonatów oraz firm oferujących usługi

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, w związku z tym doskonale sprawdzi się w uczelniach prywatnych albo językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]