Podróżowanie

Apartamenty w Białce Tatrzańskiej – czy warto przyjechać tu na wakacje?

Korzystna oferta apartamentów w Białce Tatrzańskiej.

Tysiące osób wypatruje pod koniec roku ofert wczasów w tropikach lub szuka miejsc w modnych zagranicznych kurortach, aby pojeździć na nartach. Natomiast nasze góry wciąż mają mnóstwo do zaoferowania, między innymi odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych miejscowości jak Zakopane i Szklarska Poręba, pozostaje jedną z największych atrakcji Podhala.

Podhalańska Białka Tatrzańska – miejscowość dla pasjonatów narciarstwa, ale nie tylko

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy mają tutaj aż 3 ośrodki narciarskie (Kotelnicę, Banię i Kaniówkę) oraz ponad 20 tras do wyboru. Stopień trudności tych zjazdów jest dopasowany do średnio zaawansowanych oraz początkujących narciarzy, stąd Białka Tatrzańska jest idealnym wyborem na wakacje dla tych, którzy dopiero co rozwijają u siebie fascynację nartami, jak i dla rodzin z pociechami. Drugim atutem zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest możliwość skorzystania z licznych kolejek krzesełkowych, które ułatwią dotarcie do konkretnej trasy zjazdowej.

Ale Białka Tatrzańska to nie tylko miejsce dla miłośników nart – znajduje się tu parę całorocznych atrakcji, które polecamy sprawdzić. Atrakcyjnym punktem w Białce są popularne termy oraz aquapark, uwielbiany szczególnie przez najmłodszych. Dzieciom przypadnie do gustu również ”odwrócony” domek i park linowy. Osoby preferujące spędzanie czasu aktywnie niewątpliwie uraduje możliwość spacerów po pobliskich szlakach turystycznych, jak również jazdy na quadach. Oprócz narciarzy, do Białki Tatrzańskiej tłumnie przybywają także cykliści, bo w promieniu kilku kilometrów od tej miejscowości funkcjonuje mnóstwo zachwycających tras rowerowych. Prócz tego, jak to zazwyczaj bywa w okręgach turystycznych, dystans od innych atrakcyjnych miast nie jest duży, tym samym bez przeszkód można zaaranżować całodniowe wysoki z Białki, by zwiedzić piękne kościoły, zamki i muzea rozsiane po całej okolicy.

Apartament w Białce Tatrzańskiej – jak go wyszukać?

Polskie góry są niezwykle lubiane przez urlopowiczów, dlatego zalecamy zaplanować nocleg odpowiednio wcześniej. Ładny apartament w Białce Tatrzańskiej można zarezerwować za pośrednictwem między innymi portalu TatryTop, który w swoim rejestrze zgromadził setki zweryfikowanych noclegów w Tatrach. Zależnie od swoich pragnień oraz możliwości finansowych, użytkownik może zamówić tutaj nocleg w luksusowym apartamencie, pokoju lub domku. System segregowania wyników wyszukiwania pozwala w mgnieniu oka odnaleźć nocleg z dostępem do jacuzzi albo garażu, jak również pokaże, gdzie przyjmowani są goście z psami.

Nasze dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]