Podróżowanie Rekreacja, hobby, sport

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Szukasz szczegółowych informacji o wyprawach w góry? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają naturę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Himalaje oraz Andy.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]