Robienie zakupów

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Sprawdź, gdzie zamówić baniak do wina, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]