bagażniki dachowe
Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]