Rekreacja, hobby, sport Robienie zakupów

Czapraki – ochrona dla skóry konia

Chcesz zamówić czapraki? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw świetnie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]