Robienie zakupów

Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Więcej szczegółów o derkach

Derka nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego oraz osłony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj kupić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]