Robienie zakupów

Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Kup słoiki szklane hurt.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to równolegle sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego unikalnego, smakowitego bądź zdrowego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, żeby produkt długo pozostał świeży, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików i butelek najlepiej od rodzimego dystrybutora

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, ocet bądź pasztety, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem także otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajdziemy w jej asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania piwa, soków czy wina) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od wymiarów opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Wraz z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można również nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]