Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Sprawdź, gdzie zamówić maseczki ochronne

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, na skroś zmieniła nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek używania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do przychodni lub restauracji, gdzie przeważnie spotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia zakładać na nos oraz usta ochronną maseczkę. Co jednakże uczynić, jeśli z trudem nam się oddycha w zwykłej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – trwała oraz komfortowa

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z patogenami identycznie jak maska chirurgiczna, a więc kryje usta oraz nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi plusami są wytrzymałość, wygoda i jedynie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Kto powinien zakładać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, mające powyżej 50 roku życia oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nosić ochronne maseczki podczas wykonywania pracy. Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno docenią też to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]