Budownictwo Robienie zakupów

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Chcesz nabyć blachę na rąbek stojący? Wejdź na www.regamet.pl

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – odporność oraz piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe uznanie, dlatego że perfekcyjnie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Pięknie prezentującą się oraz wytrzymałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są transportowane na teren budowy w postaci niedużych arkuszy. Cechują się prostym oraz równocześnie szybkim montażem.
Takie pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na rdzę oraz idealnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wytrzymałości oraz wykorzystanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV czy woda. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co pozwala na dobranie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08