Robienie zakupów

Poznaj różne akcesoria do alkoholu

Znajdź akcesoria do alkoholu

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś nader popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też chęć eksperymentów, możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań oraz satysfakcja jaką daje picie swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera nalewki, wino, cydr bądź piwo, choć nie brak również miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać odpowiedni sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu byłby niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, korków, pojemników czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju trunku potrzebne są inne akcesoria – dla piwa są to między innymi chłodnice i kotły, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe możemy sporządzić samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy wręczyć najbliższym jako upominek albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]