Robienie zakupów Urządzanie domu

Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najlepszy wybór? Kiedy warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest cały wachlarz, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Jaki rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet dzień i noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc posiadają szereg zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru powoduje, że produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje również opcja spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych wymiarów.