Robienie zakupów Urządzanie domu

Rolety? Tylko od polskiego producenta

Nie masz pomysłu na nowoczesne i modne zaaranżowanie swojego pokoju? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Za sprawą takiej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety wybrać?

Jest wiele rodzajów okiennych rolet wewnętrznych . Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Najczęściej jest to wygodny w utrzymaniu oraz prosty do czyszczenia poliester.
Z uwagi na funkcje klasyfikujemy rolety na ścienne i okienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym modelem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z większą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są tanie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, tak jak ciągle rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można kupić w dość zachęcających cenach. Regularna cena jest niewysoka, a do tego zdarzają się także akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i właściwie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka powodują, że tego rodzaju osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.