części Dacia, Dacia części
Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Samochody Dacia – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Dacia to koncern motoryzacyjny z Rumunii, który od początku istnienia współdziała z francuską firmą Renault. W Polsce samochody tej firmy cieszą się sporym popytem wśród klientów – są dostępne w atrakcyjnych cenach, komfortowe, obszerne, gwarantują pasażerom bezpieczeństwo, a części Dacia bez trudu kupimy w wielu zakładach samochodowych i sklepach internetowych i stacjonarnych. Wedle raportów w 2018 roku najczęściej kupowanym modelem Dacii naszym kraju był Duster – w tym roku nabyto około 10,000 sztuk. Na następnej pozycji plasuje się Dacia Sandero z liczbą blisko 6,5 tysiąca kupionych sztuk. Kierowcy chętnie decydowali się też model Logan.

Światła, układ hamulcowy – te części Dacia być może wymienisz

Wedle opinii posiadaczy aut firmy Dacia, zużyciu dość szybko mogą ulec elementy takie jak kontrola układu ABS, oświetlenie, układ hamulcowy, jak również elektronika, jednakże jest to normalne przy regularnej eksploatacji samochodu. Szczęśliwie często ulegające zużyciu części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, w których odszukamy zarówno elementy karoserii, układu wydechowego, jak i wyposażenie wewnętrzne pojazdów. Dzięki rozległej ofercie sklepów można bardzo dobrze zadbać o każdą, także tak niewielką część naszego samochodu jak tulejki drążka zmiany biegów czy spinki nadkola.

Kupuj części Dacia online

Dlaczego opłaca się kupić części Dacia przez internet? W głównej mierze z uwagi na szeroką ofertę modułów eksploatacyjnych, jak również atrakcyjne ceny. Z oferty sklepów online częstokroć korzystają nie tylko doświadczeni mechanicy samochodowi, którzy wyszukują części dla klientów, ale także osoby prywatne.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]