Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Więcej informacji o Renault części zamienne uzyskasz tu

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]