Robienie zakupów Urządzanie domu

Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Jeśli chcesz zamówić okiennicę wewnętrzną, powinieneś odwiedzić ten adres.

Projektując aranżację wnętrza, z reguły nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się tradycyjne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które nieraz zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne mniej znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Głównym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, tym samym można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu mieszkańców. Produkuje się je z płyt pilśniowych, PCV, a także z drewna. Okiennice wewnętrzne shutters zakłada się głównie na oknach, jakkolwiek równie dobrze będą wyglądać na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większość z nas zapewne w kinie lub w telewizji, ponieważ tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w południowych Stanach USA czy w krajach śródziemnomorskich.

Dekoracyjne okiennice shutters świetnie komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi

Niezależnie od tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters wspaniale wyglądają, mają one też pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można regulować użycie promieni słonecznych: w gorące miesiące powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła w domu, a w zimne – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i da się je umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom bardzo szykowny wygląd, a więc wpływają na podwyższenie wartości domu. Należy również uwydatnić, że kąt lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawiane bez stosowania sznurów, co rodzice dzieci oraz właściciele zwierzaków, które mogłyby wplątać się dyndające linki, uznają z pewnością za kolejny plus.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]