Robienie zakupów

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Jeśli potrzebujesz słojów z kranikiem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]