Robienie zakupów

Środki do usuwania farby olejnej – czyści nawet chropoate powierzchnie

Chcesz zamówić środek do usuwania farby olejnej? Kliknij tutaj

W ostatnich latach problem pojawiania się malunków na murach i ścianach budynków bardzo przybrał na sile. Najczęściej przybierają one formę napisów namalowanych farbą w spray’u. Ich wartość artystyczna jest zerowa, na dodatek zwykle hasła te zawierają treści rasistowskie lub obcesowe. Nie dziwi więc, iż administratorzy lub właściciele budynków robią co w ich mocy, by pozbyć się ich z elewacji. W tym celu najczęściej decydują się na powtórne pomalowanie ściany – to jednak jest dosyć kosztowne i pochłania sporo pracy. Alternatywą dla przemalowania jest zastosowanie środków do czyszczenia elewacji.

Działanie preparatu do usuwania farby olejnej?

Działanie takich preparatów bazuje na aktywnych czynnikach rozpuszczających komponenty najpopularniejszych farb – przede wszystkim rozmaitego typu żywice. Ich specyficzna kompozycja powoduje, że preparaty tego typu pozwalają na czyszczenie także mocno chropowatych powierzchni. Najlepsze preparaty do usuwania farby nie mają w składzie rozpuszczalników takich jak toluen, które są szkodliwe dla środowiska i ludzi. Użycie środków do mycia elewacji polega na naniesieniu ich na elewację obiektu – w tym celu trzeba skorzystać z szerokiego pędzla lub wałka. Po godzinie środek należy wypłukać wodą albo usunąć myjką ciśnieniową.

Dla kogo środki do mycia elewacji?

Środki do czyszczenia elewacji winny znaleźć się w wyposażeniu wszystkich ekip czyszczących, które pracują na rzecz wspólnot mieszkaniowych, bo to przede wszystkim fasady niestrzeżonych budynków są narażone na akty wandalizmu. Mały pojemnik preparatu przyda się również właścicielom firm, domów jednorodzinnych czy sklepów. Nabycie środka do usuwania farby olejnej to w obliczu konieczności pomalowania ścian na nowo duża oszczędność – zarówno jeśli chodzi o czas potrzebny do wykonania tej pracy, jak i wydatki na kupno farby.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]