Robienie zakupów Technologie

Stratasys, Makerbot, Formlabs – co oferuje dystrybutor drukarek 3D?

Zainteresowany drukarka 3D dystrybutor? Zajrzyj tu.

CadXpert jest jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, DMLS, PolyJet i SLS, SLA.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta aparatów do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Ponadto CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak np.: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (inżynieryjne, elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów CadXpert oferuje także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały używane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów oraz reprezentantów przeróżnych sektorów (urządzenia firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert prowadzi sklep online, posiada także showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują skonsultować z profesjonalistami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zaintrygowani procesem druku przestrzennego, mogą przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje również wszechstronną obsługę posprzedażową: szkolenie pracowników z obsługi zakupionych drukarek 3D, pomoc merytoryczne oraz techniczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, że nawet niewielka albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie sektorów, jak m.in. odlewnictwo, motoryzacja, medycyna czy stomatologia, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie wymierną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor narzędzi do druku przestrzennego żywiołowo się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie i możliwości, na które kiedyś było stać tylko gigantyczne korporacje. Dziś – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z roku na roku spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku 3D są nieprzerwanie udoskonalane i rozwijane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]