Robienie zakupów Technologie

Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Drukarkę 3D zamówisz na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz urządzenia. Ocenia się, iż korzystając z drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się łatwą obsługą i funkcjonalną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można ekspresowo wydrukować jednakowe makiety, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w rozmaitych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest dokładny oraz trwały, a w trakcie procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]