Robienie zakupów Żywność

Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i stopniowo zdobyła sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – należy napełnić pojemnik z wodą w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i już po minucie można delektować się pobudzającą kawą.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, gatunku i zbioru. Smak jej naparu jest unikalny, bowiem ma na niego wpływ sporo rozmaitych elementów, m.in. konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem zagłusza ich unikalne nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Nikaragui i Brazylii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są naturalne aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w biurach czy hostelach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i zwykle zamyka się w widełkach 1,10-1,40 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój podawany w bufetach w biurze lub w kafejkach w galerii. Przystępne ceny oraz nowoczesny design urządzeń na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a zarazem podamy gościom wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, nie lękając się o ogromne koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]