Robienie zakupów

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Jeśli chcesz kupić etykiety na wódkę, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, imieniny lub wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od nowożeńców

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z wódką mogą też stać się w cenną pamiątką, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, dodając na nich informację o miejscu i dacie wesela, wyrazy podziękowania czy imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych odcieniach oraz wzorach, zatem bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Udekoruj własne alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę wytwarzasz soki, wina bądź nalewki, a później wręczasz je rodzinie czy też kolegom przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne każdej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]