Budownictwo Robienie zakupów

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Kontenery kupisz na http://tinyurl.com/yy8f3rk7

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]