Rozwiązania dla przemysłu

Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Zamów wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono stworzone w celu zwiększenia i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta obsługa

Wzmacniacze szerokopasmowe działają najczęściej w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie filtrują rozmaite nieprawidłowości spowodowane np. przez internet bezprzewodowy oraz pozwalają na odbiór treści zwrotnych. Przeważnie umieszczone są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Sprzęty tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a konfiguracja wzmacniacza przystępna. Sprzęty te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – profesjonalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Wzmacniacze mają również specjalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Innowacyjne modele mają wbudowany profesjonalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i gwarantują widzom znakomitą moc sygnału w domowych telewizorach. Ogromnym plusem jest także niski poziom mocy do <5,5W.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]