Rozwiązania dla przemysłu

Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Na ultrarobotics.pl dowiesz się wszystkiego o dystrybutorze przekładni falowych.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze użycie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się wysoką żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]