Rozwiązania dla przemysłu

Wyrównywanie sygnału TV – wzmacniacz kanałowy

Dowiedz się, gdzie kupić wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie dedykowane do przetwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak możemy się domyślić z nazwy kluczowym zadaniem jakie spełnia jest wzmacnianie i wyrównywanie sygnału. Przekonajmy się na jakiej zasadzie działa to urządzenie i na jakich częstotliwościach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – w miejscowościach górskich i garażach podziemnych

W hurtowniach znajdziemy dużo mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Służą one zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Montowane są w rejonach, na których sygnał jest niesamowicie znikomy. Wzmacniają sygnał na przykład w miejscowościach górskich, garażach podziemnych i w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają także na zdalne rozsyłanie sygnałów telewizyjnych. Ich konstrukcja sprawia, że mogą być zlokalizowane na antenie zewnętrznej – są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Wzmacniacz kanałowy – niweluje zakłócenia pochodzące z internetu LTE

Najczęściej wykorzystywany wzmacniacz kanałowy posiada kilka niezależnych wejść – przykładowo VHF lub w technologii SAW. Sprzęty mogą mieć zaimplementowaną technologię eliminującą nieprawidłowości wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. Zależnie od rodzaju urządzenia posiada również trzy-cztery dedykowane filtry kanałowe – działające z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne na przykład z antenami DIGIT-6DT. Urządzenia te mają niezależne zasilanie, a także diody LED.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]