Urządzanie domu

Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Szukasz szczegółowych informacji o kuchni na wymiar? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj tutaj.

Kuchnie na wymiar oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne wady oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie chcą szybko i bez trudności wyposażyć swoją kuchnię. Są jednakże zazwyczaj mniej elastyczne aniżeli kuchnie na indywidualne zlecenie oraz mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niepospolite wnętrze oraz konkretne wymagania internautów w dużym stopniu ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to profesjonalna usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest także właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia i doskonale wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, eleganckich oraz współczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasze dane kontaktowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]