catering do firm, catering biurowy
Usługi

Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Szkolenie, negocjacje biznesowe lub sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega ta usługa?

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 6-8 godzin, często nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, między którymi wyznaczone są zazwyczaj trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których trudno jest spożyć większy obiad w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa ubrudzenia garnituru czy dłoni. Oferta cateringu firmowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zleć to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to także możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w mniejszej grupie zagadnień poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, gryząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w sklepie kanapki. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podniesie więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]