Usługi

Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Catering okolicznościowy - więcej o tej usłudze.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to znaczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i poczęstować ich dobrymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować naszykować je samemu, jednak przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać. Na dodatek to twoje święto i chcesz się nim cieszyć, a nie udawać kelnera czy sterczeć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest obecnie konieczne

Gdy przywołuje się usługę cateringu większość osób myśli z miejsca o imprezach firmowych lub cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru pani domu była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście ogromnej liczbie zaproszonych dopuszczała ona możliwość zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, że na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a niekiedy także tych większych, jeżeli nie było to związane z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wynająć salę czy zechcemy zorganizować event we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce pyszne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przyozdobieniu i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie oferta dostępna na dowolną rodzinną okazję. Zawodowi kucharze bez problemu opracują dania harmonizujące ze stylem wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa półmetków, komersów i studniówek. Poszukując firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która potrafi zaadaptować menu do potrzeb i – co najważniejsze –możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w przystrojeniu i rozstawieniu stołów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]