Budownictwo Usługi

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Szukasz fachowego doradztwa w tej dziedzinie? Skontaktuj się z projektantem wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]