Usługi

Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o okna serwis Warszawa, uzyskasz na http://bit.ly/2NYa7CY

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też czynniki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]