Logistyka i spedycja Usługi

Długoterminowy parking strzeżony w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Co trzeba wiedzieć o Kraków lotnisko parking długoterminowy?

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]