coaching kariery
Usługi

Dostosuj się do zmian na rynku pracy – o coachingu kariery

Doradztwo zawodowe umożliwia poznanie Twoich silnych stron oraz zagospodarowanie skrytego potencjału. Na czym polega coaching kariery? Czy warto zainwestować w swoje umiejętności zawodowe?

Coaching kariery – profesjonalne opracowanie dokumentów i treningi z umiejętności miękkich

Coaching kariery zrealizowany z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko osobom, które ledwo co wkroczyły na rynek pracy, ale także wieloletnim pracownikom, którzy czują strach przed zmianami w sektorze zatrudnienia, przygotować się do przejścia do nowej pracy czy też starają się obronną ręką przetrwać reorganizację w korporacji. Doświadczony coach kariery wspiera na kliku płaszczyznach – pokazuje jak przyszykować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby zwycięsko przebrnąć proces rekrutacji, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, które przydają się w pracy. Coach kariery zajmuje się również pomocą w poprawnym przygotowaniu dokumentów, np. portfolio osiągnięć, CV bądź listu motywacyjnego, tak, żeby przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a zatem podniosły szansę na to, że kandydat będzie dopuszczony do dalszych etapów rekrutacji. Równie ważne jest także szkolenie z autoprezentacji – to jeden z głównych atrybutów, który wysoko oceniają specjaliści od rekrutacji.

Kto powinien skorzystać z oferty coachingu kariery?

Pragniesz sterować ścieżką swojej kariery zawodowej tak, aby ostatecznie odnieść uznanie na rynku pracy? A może zastanawiasz się czy zmienić specjalizację, jednak nie masz pewności, jaka praca da Ci porządna pensję i jednocześnie spełnienie? Coaching kariery spowoduje, iż odkryjesz swoje słabsze i silne cechy, zaczniesz używać czające się w Tobie możliwości i osiągać sukcesy zawodowe. Profesjonalny doradca zawodowy wspomoże także managerów wysokiego szczebla tudzież innych wysoko kwalifikowanych specjalistów poszukującym profesjonalnego doradztwa. Przed pierwszym spotkaniem dochodzi do zdefiniowania potrzeb doradczych – na tym etapie zostaje uzgodnione cele uczestnika sesji, jakiego wsparcia potrzebuje i jaka liczba sesji z doradcą zawodowym pozwoli uzyskać zamierzony cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]