Usługi

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Szukasz dobrej oferty przyjęć okolicznościowych? Nie czekaj! Wejdź na ten link.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to też „18-tki”, ceremonie chrztu oraz komunie święte. Gdy wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas musimy wynająć odpowiedni lokal.

Na co zwrócić uwagę dobierając miejsce na imprezę okolicznościowej?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast zabawy, w których dużą część uczestników mogą stanowić najmłodsi, między innymi komunie czy chrzty, rekomenduje się urządzić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane gościom też powinny być dostosowane do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z oferty firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskiej atmosferze

Wyszukanie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest stosunkowo proste, aczkolwiek rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal królewskiej oprawie urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzciny i – naturalnie – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz przystrojenia stołów, przez przygotowania dań, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]